TEMPUR® Prima: Maksimal komfort til god pris
Comfort-puten Prima er fylt med det bærekraftige materialet TEMPUR Renew®, som inneholder gjenbrukt TEMPUR®-skum fra vår produksjon. ReNew® har samme kvalitet og funksjonalitet som nytt TEMPUR®-materiale, og sørger for god støtte og trykkavlastning hele natten. Det myke trekket er lett polstret for ekstra komfort, og kan vaskes i maskin på 40°C. Prima er kompakt i størrelsen, samtidig som den har god høyde.
Hvorfor velge TEMPUR® Prima?
-
Formes etter deg: Puten inneholder det innovative TEMPUR Renew®-materialet. Dette er laget av gjenbrukt TEMPUR-skum. Materialet tilpasser seg nøyaktig til din nakke og ditt hode.
-
Optimal støtte: Musklene i nakke og skuldre slapper helt av. Puten absorberer trykk og gir deg riktig støtte gjennom hele natten.
-
Passer alle stillinger: Sover du på ryggen, siden eller magen? Prima-puten gir deg komforten du trenger for å våkne uthvilt.
-
Et bærekraftig valg: Vi bruker overskuddsmateriale fra produksjonen. Slik reduserer vi avfall, samtidig som du får høy kvalitet og lang holdbarhet.
Enkel og hygienisk hverdag
Det er lett å holde puten ren. Det myke trekket kan du enkelt ta av. Vask det i maskin på 40°C for en alltid frisk soveflate.
Puten er også sertifisert med MADE IN GREEN by OEKO-TEX®. Det betyr at produktet er testet for skadelige stoffer. I tillegg er den produsert under miljøvennlige og trygge forhold.

ERGOSHAPE REMEMORY Overmadrass 100x200 fra Revor
Physio Latex overmadrass 180x190 fra Revor
Comfort Latex 6cm Overmadrass 140x220 fra Revor
Physio Visco Overmadrass 150x220 med splitt fra Revor
Pledd 130x170 Striped/Checked Organic Cotton Throw White/Blue/Beige fra Lexington
DUX Overmadrass Comfort Plus 120x200
Mercur Pocket Madrass 140x200
Putetrekk ''Hotel embroidery velvet sham'' Beige 50x50 fra Lexington
Cawö Håndkle Postcard 30x50 ''Be Happy''
Dynetrekk ''Hotel Light Flannel'' Hvit/Lt. Beige fra Lexington Company 260x220
Wimaflex plan sengebunn 70x210cm fra Revor
ERGOSHAPE REMEMORY Overmadrass 160x190 med splitt fra Revor 















