TEMPUR® Prima: Maksimal komfort til god pris
Comfort-puten Prima er fylt med det bærekraftige materialet TEMPUR Renew®, som inneholder gjenbrukt TEMPUR®-skum fra vår produksjon. ReNew® har samme kvalitet og funksjonalitet som nytt TEMPUR®-materiale, og sørger for god støtte og trykkavlastning hele natten. Det myke trekket er lett polstret for ekstra komfort, og kan vaskes i maskin på 40°C. Prima er kompakt i størrelsen, samtidig som den har god høyde.
Hvorfor velge TEMPUR® Prima?
-
Formes etter deg: Puten inneholder det innovative TEMPUR Renew®-materialet. Dette er laget av gjenbrukt TEMPUR-skum. Materialet tilpasser seg nøyaktig til din nakke og ditt hode.
-
Optimal støtte: Musklene i nakke og skuldre slapper helt av. Puten absorberer trykk og gir deg riktig støtte gjennom hele natten.
-
Passer alle stillinger: Sover du på ryggen, siden eller magen? Prima-puten gir deg komforten du trenger for å våkne uthvilt.
-
Et bærekraftig valg: Vi bruker overskuddsmateriale fra produksjonen. Slik reduserer vi avfall, samtidig som du får høy kvalitet og lang holdbarhet.
Enkel og hygienisk hverdag
Det er lett å holde puten ren. Det myke trekket kan du enkelt ta av. Vask det i maskin på 40°C for en alltid frisk soveflate.
Puten er også sertifisert med MADE IN GREEN by OEKO-TEX®. Det betyr at produktet er testet for skadelige stoffer. I tillegg er den produsert under miljøvennlige og trygge forhold.












