Elegante sengesett
SPÄTZCHEN-designet fengsler med sine håndmalte tegninger av små fugler og delikate grener. Den superfine silkesatengen, laget av 100 % bomull, gir en herlig myk følelse mot huden. Stoffet av høy kvalitet er lett å vedlikeholde og gir designet en fantastisk tekstur. Dette sengetøyet lukkes med glidelås.
Produsent: Elegante
Modell: Spatzchen
Dynetrekk – 140×200, 140×220
Putetrekk – 50×70 cm.
Sengesett leveres med 1 putetrekk.
Produktbeskrivelse
Materiale: 100% bomull
Stoff: Silke sateng
Laget i Tyskland
Sertifiseringer
OEKO-TEX Standard 100 – Inneholder ingen skadelige stoffer
Om Produsenten – Elegante
Elegante-filosofien: Rett og slett den beste søvnfølelsen. Oppskriften på dette: beste materialer, håndverk og originale kreasjoner, alt fra en enkelt kilde. Med sine ansatte, forretningspartnerne og fremfor alt hans kunder, lever Elegante i respekt, takknemlighet og anerkjennelse. Dette er den eneste måten å lage sengetøy som ganske enkelt er overbevisende i alle aspekter.
I 1971 ble Elegante-selskapet stiftet i et miljø preget av tradisjonelt tekstilhåndverk: i Bielefeld. Familiene til gründerne fortsetter arbeidet til fedrene i 3. generasjon.
Sengetøy fra Elegante er 100% laget i Tyskland. Elegante har fått den tyske godkjenningsforseglingen for miljøvennlige tekstiler «ÖKO-Tex-Standard 100».

Overmadrass Comfort Visco 6cm 140x190 m/splitt fra Revor
Physio Visco Overmadrass 150x210 fra Revor
Wimaflex regulerbar sengebunn 100x220cm fra Revor
Wimaflex plan sengebunn 80x220cm fra Revor
Putetrekk ''Sateen'' Marine fra Gant 50x70
Svingt treben 20 cm 4-pk hvit
DUX Overmadrass Comfort Plus 105x200
Halvor Bakke håndkrem - Sandal Orange 25ml
Bodyprint Wave Overmadrass 140x200
Putetrekk Flanell - Light grey 70x100 fra Gant 














