Elegante sengesett
Pastell Paisley: De håndtegnede motivene på GRANDEZZA-silke sengetøyet er subtile, men likevel uttrykksfulle, og forvandler sengen din til en naturlig oase av ro. Laget av 100 % bomull og med silke sateng, er dette sengetøyet både lettstelt og usedvanlig skånsomt mot huden. Det lukkes med en farge koordinert glidelås.
Produsent: Elegante
Modell: Grandezza
Dynetrekk – 140×200, 140×220
Putetrekk – 50×70 cm.
Sengesett leveres med 1 putetrekk.
Produktbeskrivelse
Materiale: 100% bomull
Stoff: Silke sateng
Laget i Tyskland
Sertifiseringer
OEKO-TEX Standard 100 – Inneholder ingen skadelige stoffer
Om Produsenten – Elegante
Elegante-filosofien: Rett og slett den beste søvnfølelsen. Oppskriften på dette: beste materialer, håndverk og originale kreasjoner, alt fra en enkelt kilde. Med sine ansatte, forretningspartnerne og fremfor alt hans kunder, lever Elegante i respekt, takknemlighet og anerkjennelse. Dette er den eneste måten å lage sengetøy som ganske enkelt er overbevisende i alle aspekter.
I 1971 ble Elegante-selskapet stiftet i et miljø preget av tradisjonelt tekstilhåndverk: i Bielefeld. Familiene til gründerne fortsetter arbeidet til fedrene i 3. generasjon.
Sengetøy fra Elegante er 100% laget i Tyskland. Elegante har fått den tyske godkjenningsforseglingen for miljøvennlige tekstiler «ÖKO-Tex-Standard 100».

testprodukt
TEMPUR reisesovepute 25x31x10/7
TEMPUR Doughnut sittepute 40x42x5
Comfort Hybrid 6cm Overmadrass 90x200 fra Revor
TEMPUR kilepute 40x40x9/2
DUX BENPAKKE KONISKE 20 CM VALNØTT 4PK inkl 2midtben
DUX BENPAKKE KONISKE 20 CM BØK 4PK inkl 2midtben
TEMPUR Transit ryggstøtte
DUX BENPAKKE KONISKE 20 CM SORT 4PK inkl 2midtben
Lenart Leselampe M/USB 2PK
Antarktis pute fra Bergen Dun - 100% Moskusand dun 50x70cm 














