Elegante sengesett
Leo design på høyeste nivå: sateng sengetøy Gepard Par vil bli et eksotisk høydepunkt på soverommet ditt. Det håndtegnede gepard paret på puten – overdådig innrammet av en bulket broderikant – og leopardtrykket som dynetrekk holdes i elegante farger og imponerer med sin eleganse. Dette fine, skinnende sengetøyet i sateng er laget av ren bomull, og er lett å ta vare på og spesielt behagelig på huden.
Produsent: Elegante
Modell: Gepard Par
Dynetrekk – 140×200 cm og 140×220 cm.
Putetrekk – 50×70 cm.
Produktbeskrivelse
Materiale: 100% bomull
Stoff: Mako Sateng
Laget i Tyskland
Sertifiseringer
OEKO-TEX Standard 100 – Inneholder ingen skadelige stoffer
Om Produsenten – Elegante
Elegante-filosofien: Rett og slett den beste søvnfølelsen. Oppskriften på dette: beste materialer, håndverk og originale kreasjoner, alt fra en enkelt kilde. Med sine ansatte, forretningspartnerne og fremfor alt hans kunder, lever Elegante i respekt, takknemlighet og anerkjennelse. Dette er den eneste måten å lage sengetøy som ganske enkelt er overbevisende i alle aspekter.
I 1971 ble Elegante-selskapet stiftet i et miljø preget av tradisjonelt tekstilhåndverk: i Bielefeld. Familiene til gründerne fortsetter arbeidet til fedrene i 3. generasjon.
Sengetøy fra Elegante er 100% laget i Tyskland. Elegante har fått den tyske godkjenningsforseglingen for miljøvennlige tekstiler «ÖKO-Tex-Standard 100».

Halvor Bakke Agira sengeteppe - Beige
TEMPUR putetrekk ''Junior'' Original
Physio Visco Overmadrass 120x210 fra Revor
Comfort Latex 6cm Overmadrass 150x210 med splitt fra Revor
Sir John putetrekk i 100% Mulberry silke - rose pink 50x70
Håndsåpe ''Early shores'' 350ml fra Lexington
Kopp Floral Stoneware Mug Blue/white fra Lexington
Høie 10pk Putebeskytter i Jersey/elastan - 50x70
TEMPUR Putebeskytter Cooling by Tencel 50x70
Cawö Håndkle Postcard 30x50 ''Today I Did Nothing''
Physio Visco Overmadrass 180x210 med splitt fra Revor
testprodukt 












